uz sākumu

Ābele

25. jūnijs – 4. jūlijs - vasaras ābele ir klusa un sentimentāla un izteikti jūtīga. Vienmēr atradīsies kāds, kas parūpēsies, radot mieru un komfortu. Tomēr dziļi sirdī viņa baidās no emocionālas atkarības un pieķeršanās. Visvairāk viņa vēlas aizmirst citu problēmas un pievērsties tikai un vienīgi sev.

 

23. decembris – 1. janvāris - ziemas ābele ir mērķtiecīga, aukstasinīga un parasti distancēta, tostarp arī no ģimenes locekļiem. Ir izteikts talants pakļaut citus un rīkoties pēc uzstādītajiem noteikumiem.  Lai sasniegtu izvirzīto mērķi, rīkosies, kā “buldozers”. Patiesībā, dziļi dvēselē viņa ir maza meitene, kas ir pazaudējusies lielajā pilsētā. Visvairāk sapņo par to, lai kāds no vecākiem atnāk pakaļ un ved mājās, kur gaida mīļākās rotaļlietas un lelles.

 

 

Lai saņemtu savu 2019. gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.