uz sākumu

Ciedrs

14. augusts – 23. augusts – vasaras ciedrs rada optimista tēlu, kuru neuztrauc dzīves problēmas. Viņš ir izlēmīgs, drosmīgs un vienmēr vinnē. Ir tipisks uzvarētāja tips. Patiesībā visa viņa dzīve sastāv no šaubām. Visvairāk ciedrs vēlētos izvairīties no atbildības, iespēju izvēlēties nododot citiem.

 

9. februāris – 18. februāris – ziemas ciedrs ir estēts un intelektuālis. Viņa āriene izstaro vēsumu, izvēlīgumu. Viņš nav gatavs izšķirošai rīcībai un parasti ir iegrimis pārdomās par dzīvi. Tomēr sirdī ciedrs ir spēlmanis, kas gaida īsto brīdi, lai veiktu patiesu uzvaras gājienu.

 

 

Lai saņemtu savu 2019. gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.