uz sākumu

Ciprese

26. jūlijs – 4. augusts – vasaras ciprese no citām zīmēm atšķiras ar talantīgumu, skaistumu, dāsnumu un izturību. Dzīve parasti šos cilvēkus liek pāri citiem. Tomēr, pēc būtības Ciprese to neprot novērtēt. Viņai rūp brīvība un iespēja darīt to, ko pati uzskata par vajadzīgu.

 

25. janvāris – 3. februāris – ziemas ciprese ir izteikti godīga pret sevi un arī pret citiem cilvēkiem. Viņas rīcība un domas ir absolūti brīvas no apkārtējo aizspriedumiem. Ar saviem dzīves principiem ciprese neuzbāžas, atstājot tiesības dzīvot pēc saviem ieskatiem. Taču dziļi sirdī viņa vēlas būt visuma centrā, kas pievelk apkārtējos un liek griezties viņai apkārt.

 

 

Lai saņemtu savu 2019. gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.