uz sākumu

Egle

5. jūlijs – 14. jūlijs – vasaras egle ir izteikts zemes cilvēks. Garšīgs ēdiens, pilnvērtīgs sekss, rūpes par mājsaimniecību, ģimene ar vairākiem bērniem – galvenie priekšnosacījumi, lai piepildītu viņas dzīvi līdz mielēm. Tomēr savos sapņos egle sevi iztēlojas, kā mūzu – skaistu un neatvairāmu, kuras sirdi var aizskart tikai paliekošas vērtības.

 

2. janvāris – 11. janvāris – ziemas egle ir, kā izsmalcināts estēts. Izmeklētās manieres un koptais izskats ir viņas vizītkarte. Viņa ir maiga, kā zīds un auksta, kā tērauds. Tomēr patiesībā egle alkst brīvības, ļaujoties dzīves plūsmai un baudot pasaulīgos priekus. Labprāt gatavotu gardus krājumus ziemai, sarīkotu draugiem vakariņas, koķetētu ar pretējo dzimumu, sapirktos dažādus krāmus, kas patiesībā nav vajadzīgi.

 

 

Lai saņemtu savu 2019. gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.