uz sākumu

Goba

15. jūlijs- 25. jūlijs – vasaras goba rada neaizsargātu un trauslu tēlu, kas iegrimusi savos sapņos un dzīvo ilūzijās par nākotni, zaudējot realitātes sajūtu. Ir radoša. Klusībā ļoti vēlas dzīvē visu sakārtot pa plauktiņiem, visam uzlikt etiķetes, tādējādi uz visiem laikiem sagrupēt lietas, lai viss dzīvē kļūtu skaidrs, vienkāršs un loģisks.

 

12. janvāris – 24. janvāris - ziemas gobai ir izteikta loģiskā domāšana, viņa ir konsekventa, kā robots, paužot savas jūtas ir skopa. Tiesa, dziļi sirdī ir pārliecināta, ka jebkura loģika var būt kļūdaina un jebkurš vārds var nest tukšumu.

 

 

Lai saņemtu savu 2019. gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.