uz sākumu

Jasmīns

1. maijs – 14. maijs - vasaras jasmīns nekad nepalaidīs garām savu iespēju, atbildot uz  nenozīmīgu lūgumu nekavējoties sāks rēķināt, cik daudz tas izmaksās. Bet dziļi sirdī tic brīnumiem, runā dzeju un sapņo par ideālu mīlestību.

 

3. novembris – 11. novembris- ziemas jasmīnam ir poētisks raksturs un viņš rada cilvēku dvēseļu pazinēja iespaidu. Dzīves proza viņu maz interesē. Patiesībā jasmīns alkst pēc noteiktības, drošas dzīves un mājām – siltu ligzdiņu ar ģerānijām logos.

 

 

Lai saņemtu savu 2019. gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.