uz sākumu

Kastanis

15. maijs – 24. maijs – vasaras kastanis var likties noslēgts un spītīgs. Ja viņš, ko ir nolēmis, tad pārliecināt būs gandrīz neiespējami. Viņa labvēlību var iegūt tikai retais. Patiesā kastaņa vēlme ir rūpēties par kādu, lai sajustu radniecību, lai bez vārdiem saprastos un pilnībā uzticētos.

 

12. novembris – 21. novembris - ziemas kastanis negrib neko mainīt un pieņem dzīvi tādu, kāda tā ir. Kastanis ir emocionāls, prot priecāties, kā bērns un skumst līdz asarām. Bet viņa dvēseles dziļumos ir paslēpies pieredzējis vecs vīrs, kuru nekas nevar pārsteigt, maz kam tic un vēlas tikai vienu - nošķirties no pasaules burzmas un veidot dzīvi pēc savām vēlmēm.

 

 

Lai saņemtu savu 2019. gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.