uz sākumu

Kļava

14. oktobris – 23. oktobris – vasaras kļava ir piekāpīga un īsta diplomāte. Nekad neuzspiež savu viedokli un vienmēr prot panākt vienošanos. Kļava tiek uzskatīta par lielisku partneri vai darbinieku. Taču sirdī viņa ir augstprātīga, pašpārliecināta un uzskata sevi par pilnību.

 

11. aprīlis – 20. aprīlis – ziemas kļava ir persona ar lielo burtu. Lietas, kas nonāk viņas rokās uzskata par savējām, apkārtējie cilvēki, pēc viņas domām, ir kļavas palīgi, idejas, kas iepatīkas uztver, kā savu privātīpašumu. Patiesībā kļavai ir visvairāk ir vajadzīga cilvēku atzinība, saticība un objektīvs vērtējums.

 

 

Lai saņemtu savu 2019. gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.