uz sākumu

Lazda

24. septembris- 3. oktobris - vasaras lazda rada priekšzīmīgas mācekles vai līgavas iespaidu, kura sapņo par savu princi – perfektu padoto. Patiesībā lazdā slēpjas vēlme uzņemties iniciatīvu un vadīt. Apkārtējos tiecas uzskatīt par līdzekli, kas palīdz sasniegt lazdas patiesās vēlmes.

 

22. marts – 31. marts – ziemas lazda ir kā lokomotīve, vienmēr atrodas kustībā, bet ignorē apkārt notiekošo. Viņa enerģētika tiek pieņemta, kā lazdai piemītoša dabas dota īpatnība. Tomēr sirdī viņa sapņo, lai tiktu nēsāta uz rokām un slavināta. To parasti panāk ar drastiskām metodēm, ko uzskata par dzīves normu.

 

 

Lai saņemtu savu 2019. gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.