uz sākumu

Liepa

13. septembris – 22. septembris vasaras liepa ir pati nevainība. Viņa ir smalka, estētiska un nepieejama. Bet dziļi sirdī viņa izprot cilvēku psiholoģiju un ar savu harizmu spēj ikvienu noturēt savā varā. Liepa ir, kā magnēts, kas cilvēkiem nav izprotams.

 

11. marts – 20. marts - ziemas liepa ir apņemta ar ēterisku plīvuru, mistiku un gudrību. Viņas dzīves gudrība, šķiet, netipiska patiesajam vecumam. Patiesībā viņa ir naiva, kā pusaudzis un nemitīgi šaubās par sev piemērotām smaržām, par to vai priekšniecībai var jautāt par algas pielikumu, par to, ko cilvēki domā par liepu.

 

 

Lai saņemtu savu 2019.gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.