uz sākumu

Osis

25. maijs – 3. jūnijs – vasaras osis ir pats dabiskums. Viņam pašam viss ir jāizmēģina, jāpārbauda un jāpārliecinās. Osis ir kā mazs bērns, kurš ar šādām darbībām izzina pasauli. Bet ideālā variantā viņš gribētu visus pārspēt ar gudrību, veiksmi, citiem kļūt par piemēru.

 

22. novembris – 1. decembris - ziemas osim patīk no sevis tēlot svarīgu personu: trīs augstākās izglītības, runā piecās valodās, ir skolots un dzīves lutināts veiksminieks. Prot sevi parādīt un runā kā no grāmatas. Tomēr dziļi sirdī viņš grib izklaidēties un gūt jaunas emocijas. Ir talantīgs, impulsīvs un prasīgs gan pret sevi, gan citiem.

 

 

Lai saņemtu savu 2019. gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.