uz sākumu

Papele

5. augusts – 13. augusts – vasaras papele pārsteidz ar vērienīgumu. Katrs viņas veikums ir lielisks darbs, katra mīlestība – plaša jūtu gamma. Jebkurā rīcībā un darbībā papele ieliek tik daudz kaislības un uzdrīkstēšanās, ka to nav iespējams pat aprakstīt. Patiesībā papele ir tirāns un savu neapmierinātību grib izgāzt uz apkārtējiem.

 

4. februāris – 8. februāris – ziemas papele ir cilvēks, kuram ikdienas rūpes ir mazsvarīgas. Papele vienmēr parādās pēkšņi, sarunā dīvainības un tik pat pēkšņi arī nozūd, atstājot pārējos neizpratnē un pat šoka stāvoklī. Viņa neiederas nevienā sistēmā un tāpēc netiek uztverta nopietni. Sirdī papele ir pilna ar vēlmi dāvināt sevi visai pasaulei.

 

 

Lai saņemtu savu 2019. gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.