uz sākumu

Pīlādzis

4. oktobris – 13. oktobris – vasaras pīlādzis ir kaprīzs, mainīgs un pretrunīgs. Reti kad izsaka savu viedokli, taču citu domas  pieņemt nevēlas. Pīlādzim vientulība nepatīk  un jebkurā kompānijā viņš cenšas izrādīt savu neatkarību. Sirdī viņš ir līderis, kurš veiksmīgi vada savu komandu un realizē mērķus.

 

1. aprīlis – 10. aprīlis – ziemas pīlādzis ir līderis un sabiedrības dvēsele. Lai arī kādā pasākumā neatrastos, vienmēr uzņemsies iniciatīvu un liks katram dejot pēc savas stabules. Tomēr dziļi sirdī viņu uztrauc sabiedrības viedoklis. Ir tendēts ikvienu pārsteigts. Viņam nav svarīgs pats process, bet rezultāts.

 

 

Lai saņemtu savu 2019. gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.