uz sākumu

Priede

24. augusts – 2. septembris – vasaras priede ir mierīgas dabas, patīk darboties, izteikta loģiskā domāšana. Jebkurus apstākļus izmantos tā, lai atrisinātu savas problēmas. Jebkurā strīdā atrod pieņemamu risinājumu, jebkurā situācijā – sev labumu. Tomēr aiz šīs maskas slēpjas maiga un neaizsargāta persona, kurai nepieciešams atbalsts, uzmanība un aprūpe.

 

19. februāris- 28/29. februāris – ziemas priede ir noslēgta un noslēpumaina, ideāliste un romantiķe, kas mīl dzīvot fantāzijās. Ja atradīsies cilvēks, kuram patiks un kurš saprot priedes būtību, tad uzticība no priedes puses ir garantēta.

Tomēr priede nav nemaz tik vienkārša rakstura, kā sākumā var šķist. Slepenībā viņa pamana katru sīkumu un cenšas to izmantot, lai iegūtu cilvēku uzticību un labvēlību, lai sasniegtu savus mērķus.

 

 

Lai saņemtu savu 2019. gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.