uz sākumu

Riekstkoks

24. oktobris – 2. novembris - vasaras riekstkoks šķiet kaislīgs, spēcīgs un azartisks. Viņš vienmēr spēlējas ar likteni, radot riska situācijas. Bet dziļi sirdī viņš mīl dzīvi un pasaulīgos labumus un satricinājumi viņu padara tikai stiprāku.

 

21. aprīlis – 30. aprīlis - ziemas riekstkoks rada iespaidu, ka ir pats veiksmīgākais cilvēks pasaulē, bez īpašas piepūles iegūst pašu cienīgāko, vērtīgāko un patīkamāko, apaug ar lietām, sakariem un naudu. Tomēr vienatnē viņš sapņo par cīņu, risku, briesmām un par to, ka riskējot tikai palielinās viņa aizraušanās.

 

 

Lai saņemtu savu 2019. gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.