uz sākumu

Skābardis

4. jūnijs – 13. jūnijs - vasaras skābardis rada burvīga bērna iespaidu: koķetē, smejas par katru nieku, līdz aizkustinājumam uztraucas par savu izskatu, jo vairāk cenšas, jo smieklīgāk sanāk. Viņš ir  šarmants un vienlīdz bezpalīdzīgs un labi pieprot tikai vienu lietu – no citiem ar pateicību pieņemt palīdzību un pamācību. Bet savā sirdī viņš ir, kā komisārs: neapejot šķēršļus iet pa dzīvi marša solī un apkārtējiem likt kalpot viņa idejām un principiem.

 

2. decembris – 11. decembris - ziemas skābardis ārēji izskatās agresīvs. Viņš vai nu sacenšas ar kādu manipulēt vai mēdz apkārtējos vadīt. Parasti ne ar vienu nerēķinās, ir taisnvirziena domāšana, spēj vienoties tikai tad, kad pretējā pusē ir pilnīga beznosacījuma piekrišana. Tomēr dziļi sirdī viņš ir romantiķis un izteikts ideālists.

 

 

Lai saņemtu savu 2019. gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.