uz sākumu

Vīģe

14. jūnijs- 23. jūnijs – vasaras vīģe rada nenopietna cilvēka iespaidu. Nopietnas sarunas laikā viņa izmanto vārdu spēles, solījumi tiek izpildīti ar precizitāti tikai pretēju, apģērbjas tā, it kā nebūtu ieskatījusies spogulī. Patiesībā vīģe uztraucas, ko ar viņu domā un, kā izskatās. Viņa vēlas spīdēt ar saviem talantiem, runāt izmantojot aforismus, radīt labu iespaidu un iegūt cieņu.

 

12. decembris – 20. decembris - ziemas vīģe ir, kā mazs valdnieks miniatūrā valstībā. Viņas sasniegumiem ir skaļa rezonanse un autoritāte ir neaizskarams cietoksnis. Vīģe vēlīgi pieņem uzmanības apliecinājumus un laipni pārvalda pār padotajiem. Bet patiesībā viņa gribētu uzvesties vienkāršāk, sazināties sirsnīgāk un darīt to, ko vien vēlas, neatkarīgi no sabiedrības uzskatiem.

 

 

Lai saņemtu savu 2019. gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.