uz sākumu

Vītols

3. septembris – 12. septembris - vasaras vītols ir pragmatiķis – fatālists. Viņš noliecas zem apstākļu spiediena, bet katru reizi iztaisno muguru un turpina augt. Bet vairāk par visu viņš grib mieru un klusumu, lai varētu pastaigāties mēness gaismā, sapņot un ne par ko neuztraukties.

 

1. marts – 10. marts – ziemas vītols šķiet neaizsargāts, jūtīgs un bērnišķīgi naivs. Viņš neprot melot, bet kādu satraukt uzskata par grēku. Tomēr dziļi sirdī viņš no dzīves gaida dāvanas un patiesībā rūpējas tikai par sevi.

 

 

Lai saņemtu savu 2019.gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.