uz sākumu

Cūka

Cilvēki, kas dzimuši: 1923., 1935., 1947., 1959., 1971., 1983., 1995., 2007. vai 2019. gadā.

Labsirdīgs, naivs, bezpalīdzīgs - tāds ir cilvēks, kas dzimis Cūkas gadā. Viņš, kā likums, ir pārāk labs un kārtīgs, lai būtu laimīgs šajā pasaulē. Cūka ir taisnīga līdz pat pēdējam sīkumam, un tāpēc viņai var visā uzticēties, tā būs uzticama līdz pat beigām. Viņa naivi tic, ka pārējie dzīvo pēc tādiem pašiem principiem. Galu galā, aptverot, ka cilvēki nav tik ideāli, Cūka cieš milzīgu sarūgtinājumu. Sava rakstura dēļ Cūkai ir grūti pielāgoties dzīvei un apkārtējai pasaulei. Viņa ir bezpalīdzīga nežēlīgās dzīves realitātes priekšā un nemāk tai pretoties. Vēl vairāk - viņai nepietiek godkāres un ambīciju, lai veidotu savu karjeru. Cūka, tāpat kā Pērtiķis, tiecas pēc zināšanām. Cūka ir virspusēja un nenopietna vispirms jau tāpēc, ka mīl labi padzīvot. Cūka ir pašaizliedzīga, strādā ar entuziasmu un precīzi līdz pat sīkumiem izpilda visu, ko tai liek. Uz viņu var paļauties, jo Cūka nekad nepievils. Viņa ir neizlēmīga, nepārliecināta par saviem spēkiem un parasti katru lēmumu apdomā gadiem ilgi, bet, kad pieņem, tad no tiem vairs neatkāpjas ne soli. Cūkai nav daudz draugu, bet parasti viņa ir patiesi uzticīga tiem nedaudzajiem. Mīlestībā, tāpat kā dzīvē, vājā un neaizsargātā Cūka pārcieš daudzas nodevības, neuzticības un vilšanās. Cūka glābiņu no mīlas scēnām meklē ģimenē. Cūka mēdz būt laimīga ar Trusi/Kaķi, bet ir dziļi nelaimīga ar Čūsku un Kazu.

 

 

 

Lai saņemtu savu 2019. gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.