uz sākumu

Čūska

Cilvēki, kas dzimuši: 1929., 1941., 1953., 1965., 1977., 1989., 2001. vai 2013. gadā.

Austrumu horoskopā Čūska tiek uzskatīta par labvēlīgu dzīvnieku, kurš simbolizē gudrību un labestību. Vīrieši, kuri dzimuši Čūskas zīmē ir romantiski, gudri, apburoši. Sievietes, kas dzimušas šajā gadā, atšķiras no citām ar neparastu skaistumu un, pateicoties tam, viņas sasniedz slavu un popularitāti. Intelektuālā ziņā Čūska ir ļoti attīstīta. Viņai piemīt tieksme filozofiski raudzīties uz notikumiem. Intuīcija ir viņas stiprā puse, bet reizēm viņa pat spēj pareģot un ir gluži vai gaišreģe. Viņa parasti ļaujas pirmajam instinktam un spēj momentāni pieņemt lēmumus, vadoties no pirmajiem iespaidiem un simpātijām pret darījuma partneri. Čūska ir nedaudz skopa. Viņai nepatīk aizdot naudu, tāpēc draugiem labāk palīdzēs ar labu padomu, nevis materiāli. Starp citu, tiešām labāk no Čūskas neaizņemties, jo viņas labdarība reti kad nāk no tīras sirds. Bet pašu Čūsku naudas lietās pavada veiksme. Taupība reizēm jau robežojas ar patiesu skopumu. Viņa visu dzīvi ekonomē un krāj. Mīlestībā Čūska ir greizsirdīga, skaudīga, viņa savu partneri uzskata par privātīpašumu, kaut arī pati nebūt nav tā uzticīgākā. Čūska labi satiek ar Vēršiem. Čūskai jābaidās no Tīģera, ja viņa nevēlas tikt saplosīta gabalos. Toties Cūkai būtu jāsargās no Čūskas, jo tā viņu apvij un vienkārši nožņaudz.

 

 

 

Lai saņemtu savu 2019. gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.