uz sākumu

Gailis

Cilvēki, kas dzimuši: 1921., 1933., 1945., 1957., 1969., 1981., 1993., 2005.vai 2018. gadā.

Gaiļa gadā dzimušie cilvēki bez liekas kautrēšanās runā to, ko domā. Tomēr Gaiļa atklātums un tiešums sarunās nebūt nenozīmē, ka viņš sevišķi tiektos pēc taisnīguma. Gailim ir stipri vienaldzīga godīga attieksme pret citiem un pasauli vispār, viņam svarīgākais ir pievērst sev uzmanību. Gailis ir pašpārliecināts, azartisks. Viņš vienmēr ceļ gaisa pilis, plāni ir grandiozi, bet reti kad piepildās, jo Gailis vairāk ir fantazētājs nekā reāls darītājs. Gailis ir tipisks mājās sēdētājs - avantūrists, lielīgs varonis mājas čībiņās un halātā. Bet tas nenozīmē, ka Gailis ir neuzņēmīgs vai bailīgs. Viņam ir izteikta pienākuma apziņa un, pateicoties tai, viņš izrāda arī savu vīrišķību. Gailis ir paklausīgs zaldāts dzīves armijā un ir ar mieru nolikt galvu par savu vadoni un mirt ar smaidu uz lūpām. Gailis sasola ļoti daudz, bet parasti gan neko neizpilda, jo tas vienkārši nav viņa spēkos. Viņš ir sapņotājs, ir diezgan slinks, un viņam reti kad izdodas kļūt bagātam, vienīgi, ja tiešām paveicas. Gailis ir laimīgs laulībā ar Vērsi. Biznesā labākais partneris - Čūska. Var satikt arī ar Pūķiem. Noteikti nevajadzētu dzīvot kopā ar Trusi/Kaķi.

 

 

Lai saņemtu savu 2019.gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.