uz sākumu

Kaza

Cilvēki, kas dzimuši: 1931., 1943., 1955., 1967., 1979., 1991., 2003. vai 2015. gadā.

Kazas liktenis un dzīve ir atkarīga no tā, kādās ganībās tā ganās. Ja leknā zālē, tad viņai gaidāma mierīga, laimīga dzīve, bet, ja tā plūkā retu, sausu zālīti, tad mocīsies un nolādēs savu likteni. Kaza, kura ganās labos ganību laukos, ir labsirdīga, devīga - gatava dalīties pat ar pēdējo maizes kumosiņu. Šī Kaza ir labsirdīga un apburoša, darbīga un līdzsvarota. Viņai labi veicas dažādi amatniecības darbi, ir apveltīta ar tehniķa dotībām. Kaza, kas ganās pieticīgās ganībās, vienmēr ir neapmierināta ar savu likteni un dzīvi. Viņa grūti nopūšas un ar neslēptu skaudību raugās uz kaimiņu lauku, un viņai liekas, ka barība tur ir labāka, zāle zaļāka un saule spožāk spīd. Šī Kaza ir nepatstāvīga, nepārliecināta par sevi, nervoza, uztraukta, un viņai liekas, ka nekad nespēs dzīvē kaut ko sasniegt. Šai Kazai ir vājš gribasspēks, trūkst atbildības sajūta, un tā pilnīgi atsakās ņemt iniciatīvu savās rokās. Reizēm Kaza saceļ traci, cenšoties sevi parādīt kā valdonīgu vadoni, bet visi centieni ir nolemti sagrāvei. Kaza ir radīta, lai pakalpotu citiem un uzklausītu apkārtējo vēlmes. Viņa dzīvē meklē sev atbalstu. Viņa nespēj kļūt par ierindas kareivi, kur nu vēl par komandieri. Kaza nepieder pie uzvarētājiem un parasti cieš sakāvi kaujas laukā. Kaza var gūt panākumus mākslā vai literatūrā. Kaza labi satiek ar Trušiem/Kaķiem, Cūkām vai Zirgiem, bet parasti Kazai ir visai nelaimīga savienība ar Vēršiem un Suņiem.

 

 

 

Lai saņemtu savu 2019. gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.