uz sākumu

Mērkaķis

Cilvēki, kas dzimuši: 1920., 1932., 1944., 1956., 1968., 1980., 1992., 2004. vai 2016. gadā.

No visām 12 ķīniešu horoskopa zīmēm, Mērkaķis ir vissarežģītākā un pretrunīgākā zīme. Parasti viņš ir cilvēks ar grūtu un nelaimīgu likteni. Egoistiski un bezatbildīgi viņš sevi uzskata par labāku, gudrāku nekā citi un apkārtējos gluži vai nicina. Mērkaķis ir godkārīgs, viņa domas un vēlmes ir diezgan seklas. Tomēr, pateicoties savai viltībai, viņš spēj jebkuru apmānīt. Viņš māk atstāt labu iespaidu un, ārēji pievilcīgs būdams, māna cilvēkus un izmanto savā labā. Mērkaķim ir fenomenāla atmiņa, viņš atceras vissīkākās detaļas par visu ko lasa, redz un dzird. Mērkaķis var zibenīgi pieņemt lēmumus un tūlīt arī izpildīt nodomāto. Savu mērķu īstenošanai viņš var izmantot nodevīgas metodes, bet diplomātija vienmēr glābj Mērkaķi un viņš tiek ārā no vissarežģītākajām situācijām sveiks un vesels. Mērkaķis var darboties biznesā, politikā, slepenos dienestos. Mērkaķis reti kad dzīvē ir laimīgs, it sevišķi mīlas jomā. Viņš ātri un viegli iemīlas, bet tikpat ātri arī zaudē interesi, visā pieviļas un meklē jaunus piedzīvojumus. Savas nepastāvības dēļ Mērkaķis reti ir laimīgs. Dzīves beigās viņu gaida vientulība. Mērkaķis var sadzīvot ar Žurku un Pūķi.

 

 

Lai saņemtu savu 2019.gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.