uz sākumu

Pūķis

Cilvēki, kas dzimuši: 1928., 1940., 1952., 1964., 1976., 1988., 2000. vai 2012. gadā.

Pūķa zīme sniedz cilvēkiem, kas dzimuši šajā gadā četras dāvanas: bagātību, labestību, harmoniju un ilgu mūžu. Pūķis ir veselīgs, dzīvi mīlošs un enerģisks, kas iedvesmo ticību nākotnei. Viņa raksturīgākā iezīme ir tiešums un tikumība. Pūķis ir ļoti prasīgs pret sevi un apkārtējiem; viņš patiesi tiecas sasniegt savu ideālu, pilnību. Ir pārāk neiecietīgs pret apkārtējiem, reizēm pat augstprātīgs. Pūķim viss ir pa spēkam, un, lai pie kā arī ķertos, viņš visu izdarīs precīzi un tieši laikā. Viņš var droši ķerties klāt jebkuram darbam - gūst panākumus jebkurā nozarē, lai tā būtu medicīna, politika, reliģija vai māksla. Dažreiz Pūķis izlieto savu enerģiju un entuziasmu ļauniem mērķiem ar tādu pašu neatlaidību, kādu citos apstākļos izmanto labiem nodomiem. Pūķim reti izdodas kādu mīlēt. Viņam nav raksturīgi emociju uzliesmojumi, jūtu izsmalcinātība. Pūķis nereti kļūst par avotu personīgajai traģēdijai, citu cilvēku mīlas drāmai. Pūķis labi sadzīvo ar Žurkām, Čūskām un Gaili. Visideālākā savienība ir Pūķim ar Pērtiķi - kā biznesā, tā arī mīlestībā. Viņš nevar sadzīvot ar Tīģeriem un Suņiem. Cilvēka spēks, kas dzimis zem šīs zīmes, bieži vien ir mānīgs. Tāpat kā Pūķis pēc karnevāla ir paredzēts sadedzināšanai, tāpat arī cilvēki, kas dzimuši Pūķa gadā, bieži kļūst par jokdariem vai nevērtīgām personām.

 

 

 

Lai saņemtu savu 2019. gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.