uz sākumu

Suns

Cilvēki, kas dzimuši: 1922., 1934., 1946., 1958., 1970., 1982., 1994., 2006. vai 2018. gadā.

Cilvēku, kas dzimis Suņa gadā, nekad nepamet trauksmes un uztraukuma sajūta, viņš it kā vienmēr ir sardzē - gatavs kaut kam, kas tūlīt var notikt. Suns slēpj savas jūtas un pārdzīvojumus zem cinisma maskas. Viņam mēle ir īstajā vietā, un Suns izsaka sarkastiskas piezīmes par jebkuru tēmu. Suns pēc savas dabas ir dzimis skeptiķis un no dzīves negaida neko labu. Suns ir ietiepīgs, izlēmīgs, lai gan nicina pasauli tomēr uzņēmīgi cenšas sasniegt nospraustos mērķus. Suns ir cīnītājs par taisnību, it īpaši, ja sabiedrības vienlīdzības cīniņš prasa no viņa vīrišķību. Rīko kampaņas cīņai pret nežēlīgu izturēšanos ar dzīvniekiem. Suns nevar samierināties ar netaisnīgo pasaules iekārtu. Viņš dziļi pārdzīvo ekonomiskās krīzes un bezdarba periodus, bada laikus, karus un epidēmijas. Suns skaitās taisnīgākais un labestīgākais radījums visā Austrumu kalendārā. Mīlestībā Suns parasti negūst sapratni. Partneri uzskata viņu par aukstu aprēķinātāju, seklu un nežēlīgu, bet patiesībā šis iespaids ir mānīgs. Tas tādēļ, ka Suns saglabā savu skeptisko nostāju arī mīlestībā, liekot apšaubīt gan savas, gan partnera jūtas. Suns - taisnības cīnītājs, kreisais radikālis ir pilnīgi vienaldzīgi pret naudu. Pēc savas dabas viņš ir īsti hipijs, kas māk priecāties par mazumiņu. Suns mēdz būt laimīgs ar Zirgiem un Tīģeriem.

 

 

Lai saņemtu savu 2019. gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.