uz sākumu

Tīģeris

Cilvēki, kas dzimuši: 1926., 1938., 1950., 1962., 1974., 1986., 1998. vai 2010. gadā.

Starp Tīģeriem astrologi sazīmē gan slavenus revolucionārus, gan vienkāršus cilvēkus ar nemierīgu raksturu un ugunīgu temperamentu. Tīģeris nav spējīgs apdomāt savu rīcību un tāpēc noved sevi un citus līdz traģēdijām un katastrofām. Tīģerim trūkst skaidra prāta un mērenības; vienreiz ķēries pie riskantas lietas, viņš vairs nespēj apstāties, un diez vai pasaulē eksistē tāds spēks, kas spētu viņu vest pie prāta! Tīģeris bieži vien ir konfliktā ar visu pasauli - draugiem, radiniekiem, kolēģiem un, protams, sevi pašu. Viņš aktīvi iestājas pret normām, tradīcijām un autoritātēm. Tīģeris ir iemīlējies avantūrās, tīksminās, apzinoties pasākuma risku, nereti kļūst par izlūku komandieri, kara kuģu kapteini vai populāru ceļotāju. Bezgalīgi emocionāli, nespēj apslāpēt savas jūtas, kontrolēt savu kaisli. Tīģeris arī mīlestībā ir tendēts uz neapdomību un, kā likums, zaudē savus partnerus. Sieviete, kas dzimusi Tīģera zīmē, piedzīvo veselu sēriju mīlas dēku, kas beidzas ar vilšanos un šķiršanos. Astrologi brīdina Tīģera gadā dzimušos cilvēkus nestāties laulībā ar Vērša gadā dzimušajiem. Vērši, kam piemīt lielāks spēks nekā Tīģerim, uzbruks viņam, terorizēs un mocīs tik ilgi, līdz Tīģeris tiks iznīcināts.

 

 

 

Lai saņemtu savu 2019. gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.