uz sākumu

Trusis/Kaķis

Cilvēki, kas dzimuši: 1927., 1939., 1951., 1963., 1975., 1987., 1999. vai 2011. gadā.

Ķīnā to sauc par Kaķa gadu, Japānā - truša, bet, neskatoties uz dažādajiem nosaukumiem, šis gads simbolizē dzīvnieku ar pūkainu spalvu, kas vienmēr mīksti krīt uz savām ķepām. Šis skaitās laimīgākais Mēness cikla gads, bet Truša/Kaķa gadā dzimušie - likteņa lutekļi. Maigi un iznesīgi, viņi nav pārāk ambiciozi, nesagādā nepatikšanas apkārtējiem, labi adoptējas jebkuros dzīves apstākļos un nezaudē optimismu. Trusim/Kaķim raksturīga mākslinieciska nojausma, izsmalcināta garša, tieksme pēc mājīguma. Sabiedriskās nesaskaņas sāk Trusi/Kaķi uztraukt tikai tad, ja tās aizskar viņa personīgo labsajūtu un mieru. Tādā gadījumā, nespēdams stāties pretī visām nelaimēm, kas uzkritušas uz mīkstajiem Truša/Kaķa pleciem, viņš samulst un satraucas. Trusis/Kaķis nepanes to, kas traucē mieru, klusumu un ērto dzīvi. Viņš ir uzmanīgs, aprēķinātājs un prātīgs, jebkurā gadījumā sīki apspriež visus par un pret, pirms pieņem kādu lēmumu. Astrologi uzskata, ka Trusis/Kaķis ir veiksmīgs biznesā. Viņš neļaus sevi piekrāpt: rūpīgi pārbaudīs līgumus pirms slēgšanas un tikpat skrupulozi to arī izpildīs. Trusis/Kaķis - sieviete ir brīnišķīga saimniece, viņa mīl sabiedrību un kļūst par lielisku biznesmeņa un politisko darboņa sievu. Neskatoties uz savu maigumu un tieksmi pēc mierīgas dzīves, viņa nav sentimentāla pret pašas ģimeni, bet dod priekšroku radiniekiem, paziņām un draugiem. Ieteicamie partneri, kas dzimuši Kazas, Cūkas un Suņa gadā. Nesapratīsies ar Gaili.

 

 

 

Lai saņemtu savu 2019. gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.