uz sākumu

Vērsis

Cilvēki, kas dzimuši: 1925., 1937., 1949., 1961., 1973., 1985., 1997. vai 2009. gadā.

Vērsis izraisa uzticību. Viņš ir solīds, pacietīgs, maigs, viņš bez grūtībām iekaro cilvēku sirdis. Vērsis ir apdāvināts ar zinošu, oriģinālu prātu un vispār noslieci uz prātošanu. Viņš ir mājās sēdētājs un nereti mēdz pavadīt laiku vienatnē, savu fantāziju pasaulē. Parasti mierīgs un ironisks, bet, ja iešaujas prātā kāda uzmācīga ideja, tad Vērsis zaudē savaldīšanos. Vērsis ir ideju fanātiķis, šovinists un, aizstāvot savu taisnību, kļūst ass, nepielabināms un pat agresīvs. Vērsis ir spītīgs dzīvnieks un paliks pie sava, neieredzot tos, kas traucē īstenot viņa plānus un idejas. Viņš izceļas ar savu humora izjūtu un neizsmeļamu daiļrunības talantu. Bet šo talantu viņi izmanto tikai retos gadījumos. Mīlestībā Vērsis var būt maigs, uzticīgs, padevīgs un dažreiz pat ugunīgs, bet romantika viņam ir sveša, tā uzdzen skumjas un garlaicību. Ietiepīgais un konservatīvais Vērsis necieš jaunievedumus un izmaiņas. Cilvēki, kas dzimuši Vērša gadā, aktīvi protestē pret mūsdienu mākslu, džezu un visu netradicionālo. Vērsis vaiga sviedros cīnīsies un strādās, lai nodrošinātu labu materiālo stāvokli savai ģimenei. Karjeras un materiālās labklājības jēgu Vērsis redz ģimenes pavarda veidošanā, mājīgumā un radinieku nodrošināšanā un ne pavisam ne sabiedrības atzīšanā. Piemērotākie Vērša partneri - Gaiļi, Čūskas un Žurkas. Vērši nespēj sadzīvot ar Pērtiķiem, Kazām un Tīģeriem.

 

 

 

Lai saņemtu savu 2019. gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.