uz sākumu

Zirgs

Cilvēki, kas dzimuši: 1930., 1942., 1954., 1966., 1978., 1990., 2002. vai 2014. gadā.

Cilvēks, kas dzimis Zirga gadā, mīl sabiedrību, sporta sacensības, trokšņainus teātra foajē, viesības un jubilejas. Jautrs un patīkams viņš vienmēr kļūst par sabiedrības dvēseli. Zirgs ir azartisks un tādēļ bieži izvēlas sportista vai politiķa karjeru. Viņš prot valdīt pūli, un nodarbošanās ar politiku sniedz viņam lielu prieku. Zirgs ir apķērīgs, praktisks, drīzāk viltīgs nekā gudrs. Viņš rada iespaidu par to, ka ir pārliecināts par sevi, nešaubās par savu taisnību, bet patiesībā zem šīs maskas slēpj savu pārliecības trūkumu un vājo raksturu. Kaut arī viņam uz pieres rakstīts, ka kļūs slavens, viņš tomēr nespēj samierināties, ka panākumi un slava nenāk uzreiz. Zirgs ir lepns un augstprātīgs dzīvnieks, neiedomājams egoists. Ģimenē Zirgs kļūst par uzmanības un dzīves centru; visi tuvinieki aizņemti tikai ar vienu domu - kā apmierināt Zirgu. Visa ģimene, aizmirsusi savus darbus, domā par Zirga panākumiem, veselību, labsajūtu un kreklu gludināšanu. Pārsteidzoši ir tas, ka Zirga fiziskā klātbūtne ģimeni vieno, un pietiek viņam aiziet, kad viss sabrūk juku jukām gluži kā sērkociņu namiņš. Cilvēki, kas dzimuši Zirga gadā, ir aizņemti tikai ar savu karjeru un veiksmes meklējumiem, bet tieši uz visa tā turas viņa ģimenes labklājība. Zirgs sūri un grūti strādā un māk pelnīt naudu. Mīlestībā Zirgs reti kad ir laimīgs, un iemesls tam ir viņa neaptveramais egoisms. Savu laimi Zirgs atrod savienībā ar Kazām, Tīģeriem un Suņiem, bet vissliktākā savienība būtu ar Žurkām.

 

 

 

Lai saņemtu savu 2019. gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.