uz sākumu

Žurka

Cilvēki, kas dzimuši: 1924., 1936., 1948., 1960., 1972., 1984., 1996. vai 2008. gadā.

Aiz apburošās, mierīgās eņģeļa ārienes Žurka slēpj savu indīgo raksturu un nebūt ne labākās tikumiskās īpašības. Žurka ir baumotāja, skandāliste un intrigante. Viņa ir azartspēļu cienītāja, patīk augstāko aprindu izklaides un draudzīgas ballītes, bieži ir pašu neiedomājamāko klubu biedre. Viņa ir apburoša un nespēj dzīvot bez sabiedrības, kurā var paspīdēt ar savu šarmu un augstāko aprindu manierēm. Neskatoties uz to, ka Žurka dažreiz ir nodevīga un provinciāla, viņa ir godīga un kārtīga strādātāja, ģimenes pavarda uzturētāja. Viņa meklē dzīvē komfortu un stabilitāti, tādēļ ekonomiskā Žurka visu savelk savā alā. Tiekšanās pēc stabilitātes dažas Žurkas noved līdz tam, ka nekaunīgi tiek izmantoti apkārtējie: radinieki, draugi un paziņas. Manipulējot ar cilvēkiem, kas akli padodas viņas apburošajai ārienei, Žurka var aizņemties iespaidīgas summas, bieži atklāti sāk dzīvot uz citu rēķina. Starp Žurkām sastopami slaveni politiķi, biznesmeņi un arī mūziķi. Žurka ir jūtīga, sentimentāla un pat devīga, bet tikai pret tiem, kurus viņa bezcerīgi mīl. Žurka - dzērājs, Žurka - spēlmanis un Žurka - šantažētājs - tā pati jūtīgā, sentimentālā Žurka, nelaimīga sirdslietās. Žurkai piemērotākie partneri ir Pūķis, Vērsis un Pērtiķis. Žurkai ir jāsargās no Zirga un Truša/Kaķa. Lai arī cik laimīgi viņi būtu pirmajā periodā - agri vai vēlu Trusis/Kaķis apēdīs Žurku.

 

 

 

Lai saņemtu savu 2019. gada horoskopu uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt manu 2019. gada horoskopu uz e-pastu” - atvērsies pieteikuma forma - aizpildiet to un uzspiediet uz pogas: “Nosūtīt Horoskopu uz manu e-pasta adresi”. Ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Astroloģiskais horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Astroloģiskais horoskops 2019. gadam, ja pieteikums būs veikts no sadaļas “Ķīniešu horoskops” - Jums tiks nosūtīts Jūsu Ķīniešu horoskops utt.

 

Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu horoskopu sistēmu prognozes un iegūt pilnīgāku priekšstatu par to, kas Jūs sagaida 2019. gadā.